Ocieplanie poddasza Gdańsk

Maty izolacyjne to bardzo skuteczny sposób na ocieplenie poddasza. Gdańsk może skorzystać z oferty TERMOLOCK® – nasze nowoczesne rozwiązania przynoszą korzyści w postaci zmniejszenia wydatków w domowym budżecie, a także ograniczenia emisji generowanych przez urządzenia grzewcze. Oferowane produkty są w pełni bezpieczne i mogą sprawdzić się w różnych rodzajach budynków, a poza matami zapewniamy także m.in. wsparcie w montażu.

Ocieplenie poddasza Gdańsk – korzyści

Dlaczego warto rozważyć proponowane przez TERMOLOCK® ocieplenie poddasza? Gdańsk, ze względu na swoje nadmorskie położenie, jest miastem, w którym szczególnie należy wziąć pod uwagę zmienną pogodę w trakcie roku. Rozwiązanie w postaci mat izolacyjnych skutecznie chroni przed utratą ciepła w zimie – nawet do 95% – z kolei latem pozwala zadbać o zachowanie komfortowej temperatury ze względu na wielowarstwowe ekrany z folii aluminiowych. Technika montażu zapewnia również ochronę drewnianej konstrukcji dachu,zachowując szczelinę wentylacyjną,dzięki czemu rozwój pleśni lub grzybów jest praktycznie niemożliwy. Produkty TERMOLOCK® to gwarancja wysokiego komfortu domowników, długofalowe oszczędności, a także zwiększona efektywność energetyczna budynku. Dodatkowo nasze rozwiązania mają właściwości wygłuszające, które korzystnie wpływają na akustykę i powstrzymują niepożądane dźwięki z zewnątrz.

Ocieplenie poddasza Gdańsk - dla nowych budynków i wieloletnich domów

Ocieplanie poddaszy Gdańsk – skuteczna izolacja ciepła

Maty izolacyjne marki TERMOLOCK® od wielu lat cieszą się popularnością wśród klientów, którzy chcą postawić na solidne ocieplanie poddaszy. Gdańsk zyskuje z nami dostęp do innowacyjnych technologii zapewniających większą skuteczność i wytrzymałość. Niska waga stosowanych materiałów, takich jak folie pęcherzykowe i folie metalizowane aluminium, sprawiają, że montaż jest szybki, bezproblemowy i bezpieczny. Klienci mogą zdecydować się na samodzielną instalację izolacji lub skorzystać z usług profesjonalnej ekipy firmy TERMOLOCK. Nasi doświadczeni doradcy służą pomocą również przy wyborze odpowiedniego systemu, biorąc pod uwagę konstrukcję budynku i oczekiwania docelowych użytkowników. Zapewniamy także wsparcie w sporządzeniu profesjonalnego raportu termowizyjnego, który pozwala wykryć nieszczelności izolacji lub mostki.

Maty termoizolacyjne – ocieplenie poddaszy Gdańsk

Co jeszcze sprawia, że warto razem z nami zadbać o ocieplenie poddaszy? Gdańsk może liczyć na wysoką efektywność mat TERMOLOCK®, a także możliwość doboru optymalnego rozwiązania według różnych parametrów, takich jak liczba warstw, grubość i sposób montażu. Przy podejmowaniu decyzji należy uwzględnić m.in. rodzaj konstrukcji budynku i źródło ogrzewania. W ofercie sklepu dostępne są trzy systemy termoizolacyjne:

  • system E (ekonomiczny) – do poddaszy użytkowych i nieużytkowych, sprawdzi się w przypadku budynków, w których wykorzystywane są piece na paliwa stałe;
  • system P (energooszczędny, trzywarstwowy) – dobre rozwiązanie w przypadku poddaszy użytkowych, w pomieszczeniach ogrzewanych piecami elektrycznymi;
  • czterowarstwowy system pasywny – innowacyjne rozwiązanie spełniające najnowsze normy budowlane, które idealnie pasuje do nowych i termomodernizowanych domów, zapewnia maksymalne oszczędności na kosztach ogrzewania.

Ocieplanie poddasza Gdańsk – najwyższa jakość z TERMOLOCK

Decydując się na ocieplanie poddasza w Gdańsku z produktami TERMOLOCK®, mają państwo gwarancję najwyższej jakości materiałów, a także profesjonalnej pomocy doświadczonych doradców. Jesteśmy marką, która jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadziła do oferty maty izolacyjne. Ponadto możemy pochwalić się takimi odznaczeniami, jak Nagroda Główna od Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP czy Srebrny Filar Budownictwa na Międzynarodowych Targach Budowlanych w 2023 roku. Nasze produkty są rekomendowane przez Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej – to najlepszy dowód, że warto nam zaufać.

Ocieplanie poddaszy Gdańsk, czyli inwestycja, która się opłaca

Ocieplenie poddasza w Gdańsku z matami TERMOLOCK® to skuteczne i opłacalne rozwiązanie. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, a ponadto przywiązujemy sporą wagę do utrzymywania jak najwyższej jakości. Nasze produkty są dostępne dla prawie każdego typu konstrukcji, nawet w przypadku najbardziej nietypowych rozwiązań. Oferujemy wsparcie w izolacji dachów dwuspadowych, wielospadowych, stropodachów lekkich czy dachów skośnych. Uniwersalność naszych rozwiązań sprawia, że wszyscy mieszkańcy Gdańska mogą cieszyć się komfortem cieplnym, a jednocześnie zadbać o środowisko. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i zainwestowania w nowoczesne maty izolacyjne TERMOLOCK®