O nas

O nas w pigułce 2 min film

Jedyny dystrybutor Termolock® w całej Polsce.

Planujesz remont poddasza albo budujesz od postaw dom, halę lub magazyn? Na rynku jest obecnie wiele produktów, które mogą wydawać się podobne lub nawet identyczne jak polskie termoizolacyjne maty Termolock®. Przy zakupie trzeba jednak uważać i zaufać wyłącznie sprawdzonemu producentowi, by mieć gwarancję trwałości przez wiele lat. Odpowiednia izolacja dachu pozwoli uniknąć niepotrzebnych usterek, gromadzenia się wilgoci lub strat ciepła.

Jedynym przedstawicielem marki Termolock® na Polskę jest firma  FOSS DYSTRYBUCJA, która działa na terenie wszystkich 16 województw, ma również punkty dystrybucyjne (patrz zakładka KONTAKT).  FOSS DYSTRYBUCJA należy do grupy FOSS i świadczy kompleksowe usługi, od sprzedaży po montaż materiału na życzenie klienta. Wyróżnikiem firmy jest wysoka jakość oferowanych usług, szybkie terminy oraz konkurencyjne ceny. Firma ma swoją siedzibę w miejscowości Daszówka w gminie Moszczenica koło Piotrkowa Trybunalskiego  i już od ponad dziesięciu lat z powodzeniem realizuje projekty związane z izolacją i ocieplaniem poddaszy, a także prowadzi sprzedaż wysokiej klasy materiałów budowlanych na platformie zakupowej www.isotrade.pl.  Systematycznie rozwija sieć dystrybucji oraz profesjonalnych wykonawców. 

Oryginalne maty izolacyjne Termolock®  to produkt POLSKI bez udziału kapitału zagranicznego

Izolacja poddasza jest poważną inwestycją i przy wyborze materiału należy się kierować kilkoma zasadniczymi parametrami, takimi jak trwałość, przepuszczalność wody i powietrza, skuteczność cieplna, bezpieczeństwo, nieszkodliwość dla zdrowia ludzkiego, ciężar właściwy oraz ognioodporność. Oryginalne maty izolacyjne marki Termolock®, produkowane są w Polsce i mają pozytywną, Krajową Ocenę Techniczną ITB-KOT-2019/1089. Produkty te każdorazowo objęte są gwarancją. Dodatkowo przeprowadzono badania w najnowocześniejszym laboratorium techniki budowlanej, z wykorzystaniem  komory pomiarowej.

 

Maty Termolock® wytwarzane są też zgodnie z ZKP, czyli Zakładową Kontrolą Produkcji oraz Krajową Deklaracją Zgodności Nr 01/2019, co potwierdza ich legalność i oryginalność. FOS DYSTRYBUCJA gwarantuje też profesjonalny montaż materiału wraz z oceną techniczną warunków poddasza. Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia dokonujemy wyceny na podstawie kilku danych, jak: powierzchnia dachu lub podłogi, rodzaj dachu oraz lokalizacja planowanej inwestycji.

FOSS DYSTRYBUCJA, czyli sprzedaż wraz z montażem w dobrej cenie.

Produkty takie jak maty izolacyjne Termolock® są montowane przez doświadczony zespół fachowców, którzy na każdym etapie inwestycji doradzą w zakresie wyboru potrzebnych warstw oraz techniki montażu. Do wyboru klienta są trzy systemy Termolock® o zróżnicowanych współczynnikach przenikania ciepła: U- 0,18, U- 0,16 i U-0,14.

Na polskim rynku materiałów izolacyjnych nie ma obecnie podobnych produktów wraz z kompleksowym montażem. Nasz zespół podpowie, jak prawidłowo wybrać system, obliczyć potrzebną ilość maty izolacyjnej. Po wykonanej pracy sprawdzimy też rezultaty kamerą termowizyjną. Działamy w oparciu o potrzeby i budżet inwestora. Na każdą usługę oraz materiał dajemy fakturę i gwarancję jakości. Izolacja poddasza nie należy do zadań prostych, a samodzielne wykonanie może skończyć się uszkodzeniem konstrukcji lub błędami, które będą miały poważne następstwa w kolejnych latach eksploatacji.

Gwarancja trwałości izolacji Twojego poddasza.

Maty ocieplające Termolock® posłużą przez co najmniej siedemdziesiąt lat, chroniąc konstrukcję dachu przed wilgocią i niszczącymi czynnikami zewnętrznymi. Odpowiednia wentylacja jest tu najistotniejsza, dlatego zespół FOSS DYSTRYBUCJA każdorazowo dba o zachowanie dystansu pomiędzy belką a warstwą maty izolacyjnej, a cała usługa objęta jest gwarancją.

http://www.isotrade.pl – nowoczesne izolacje poddaszy.

Jeśli szukasz sklepu internetowego, gdzie można kupić oryginalne maty izolacyjne Termolock® bezpośrednio od producenta, odwiedź nasze strony www.termolock.pl i www.isotrade.pl  Wybierz rozwiązania na miarę swoich potrzeb. Nasi monterzy podpowiedzą, w jaki sposób ocieplić poddasze za pomocą nowoczesnych mat foliowych.

Na platformie zakupowej w prosty sposób kupisz maty Termolock®, tym samym zlecisz też dostawę wraz z profesjonalnym montażem firmy FOSS DYSTRYBUCJA. Na stronie znajdziesz też profesjonalny osprzęt do wykonania izolacji: zszywki, taśmy paroizolacyjne Termolock®, maty Goldflex oraz wkręty.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Zobacz i przekonaj się sam.

 

Docenieni przez klientów, otrzymaliśmy znaczek najlepszych 2021 z oferteo

Nasi partnerzy