Dachy wielospadowe to rozwiązanie dla domów o większej powierzchni użytkowej. Przestrzeń ta często wykorzystywana jest  przy adaptacji poddaszy. Dachy te ze względu na konstrukcję wymagają od monterów izolacji większego doświadczenia. Jest ono potrzebne, aby zachować odpowiednia wydajność materiału, tak aby zredukować ilość odpadów do minimum, co ma związek z ograniczeniem kosztów inwestycji.

Maty izolacyjne Termolock® to idealne rozwiązanie dla tego typu konstrukcji, ponieważ dokładnie  wypełniają przestrzeń pomiędzy krokwiami a po wstępnym montażu i dopasowaniu  nadmiar jest odcinany. Technika ta zdecydowanie różni się od technik montażu materiałów włóknistych, gdzie najpierw docina się izolator a następnie montuje.

 

 

Nasi pracownicy mają  odpowiednią wiedzę, praktykę i umiejętności przydatne w realizowaniu tego typu  zleceń.Dopasowanie techniki montażu, sprawdzenie stanu izolacji zewnętrznej ścian, uszczelnienie dodatkowe nweralgicznych miejsc jest bardzo istotne. W zależności od przeznaczenia części nieużytkowej, sugesti inwestora dopasowujemy rozwiązania, aby zoptymalizować skuteczność izolowanej przegrody.