Dachy wielospadowe to rozwiązanie dla domów o większej powierzchni użytkowej. Przestrzeń ta często wykorzystywana jest  przy adaptacji poddaszy. Dachy te ze względu na konstrukcję wymagają od monterów izolacji większego doświadczenia. Jest ono potrzebne, aby zachować odpowiednia wydajność materiału, tak aby zredukować ilość odpadów do minimum, co ma związek z ograniczeniem kosztów inwestycji.

Maty izolacyjne Termolock® to idealne rozwiązanie dla tego typu konstrukcji, ponieważ dokładnie  wypełniają przestrzeń pomiędzy krokwiami a po wstępnym montażu i dopasowaniu  nadmiar jest odcinany. Technika ta zdecydowanie różni się od technik montażu materiałów włóknistych, gdzie najpierw docina się izolator a następnie montuje.

 

Nasi pracownicy mają  odpowiednią wiedzę, praktykę i umiejętności przydatne w realizowaniu tego typu  zleceń.Dopasowanie techniki montażu, sprawdzenie stanu izolacji zewnętrznej ścian, uszczelnienie dodatkowe nweralgicznych miejsc jest bardzo istotne. W zależności od przeznaczenia części nieużytkowej, sugesti inwestora dopasowujemy rozwiązania, aby zoptymalizować skuteczność izolowanej przegrody.

Ocieplanie dachu wielospadowego

TERMOLOCK oferuje skuteczne ocieplanie dachu kopertowego w wydajnej, ale kompaktowej wersji, która pozwala zaoszczędzić przestrzeń na poddaszu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak bezpiecznie i profesjonalnie przygotować izolację dachu, aby ta zapewniała świetne parametry bez negatywnego wpływu na funkcjonalność pomieszczenia. Nasz asortyment obejmuje wiele atrakcyjnych rozwiązań wykonywanych z lekkich, łatwych w montażu i bezpiecznych mat izolacyjnych – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Ocieplanie dachu wielospadowego matami izolacyjnymi – korzyści

Już od ponad 15 lat zajmujemy się ocieplaniem dachów w różnych miejscowościach w całej Polsce. Podstawą naszej oferty jest ciągłe dostosowywanie się do potrzeb klientów i stosowanie najnowszych dostępnych rozwiązań – w efekcie asortyment TERMOLOCK pozwala na swobodny wybór produktów pod kątem własnych wymagań. W naszym sklepie można znaleźć przede wszystkim maty izolacyjne, które świetnie sprawdzą się jako ocieplanie dachu wielospadowego. To produkty zapewniające wiele korzyści: maty poprawiają termoizolację budynku, co przyczynia się do obniżenia rachunków za ogrzewanie, a dodatkowo wpływają pozytywnie na akustykę. Do tego nasze rozwiązania zmniejszają szansę na zawilgocenie budynku i chronią dom przed nagrzaniem przy wysokich temperaturach w lecie.

Izolacja dachu wielospadowego – maty izolacyjne i ich zalety

Ocieplanie dachu kopertowego z użyciem mat izolacyjnych niesie wiele korzyści. Stosowane przez nas materiały odznaczają się niską wagą, łatwym montażem, elastycznością, trwałością i odpornością na zewnętrzne warunki środowiskowe oraz co najważniejsze – zapewniają zupełny brak mostków termicznych. To jednak nie wszystko: warto także podkreślić, że stworzona w ten sposób izolacja dachu wielospadowego dodatkowo chroni budynek przed nagrzaniem i nadmiernym wchłanianiem wilgoci, a jednocześnie jest w pełni bezpieczna dla zdrowia. Jak wykonać ocieplenie poddasza? Dach kopertowy nie musi być przeszkodą do realizacji skutecznego, wydajnego projektu – wystarczy zamówić maty TERMOLOCK wraz z montażem. Nasi specjaliści zapewniają profesjonalne wsparcie w instalacji, dzięki czemu izolacja będzie poprawnie spełniać swoje zadanie przez wiele lat.

W naszej ofercie znajduje się również zakup samego materiału izolacyjnego, a w dniu dostawy oferujemy darmowy instruktaż montażu. Instruktaż wykonywany jest przez naszego technika, który pokaże jak samodzielnie zamontować izolację Termolock