Nietypowe rozwiązania

Wieloletnie doświadczenie oraz ukierunkowanie specjalizacji  w zakresie usług montażu mat izolacyjnych, wiedza z zakresu fizyki budowli, przyczynia się do wykorzystania umiejętności naszych monterów w nietypowych rozwiązaniach. Na tym polu również nasi monterzy mają duże doświadczenie, wykonując często prace tam gdzie montaż innych izolacji termicznych wiązałoby się z dodatkowymi pracami i kosztami. Maty izolacyjne Termolock® odporne na czynniki zewnętrzne takie jak wilgoć czy wiatr, doskonale nadają się do montażu tam gdzie nie ma  membran dachowych czy deskowania.

nietypowy montaż izolacji termicznej

ocieplenie strychu

Maty termoizolacyjne Termolock® są idealnym rozwiązaniem w domach o konstrukcji szkieletowej, gdzie liczy się wysoka skuteczność izolacji termicznej, jednocześnie gdzie zależy nam na jak największym metrażu pomieszczeń.

Maty izolacyjne są popularnym rozwiązaniem dla przemysłu warzywno-owocowego jako skuteczna ochrona chłodni i hal chłodniczych,  przeznaczonych do magazynowania i sortowania owoców i warzyw :

ocieplenie dachu od wewnątrz

 

Maty izolacyjne to najlepsze rozwiązanie dla konstrukcji gdzie zależy nam na jak najmniejszym obciążeniu konstrukcji dachu.

paraizolacja poddasza

Maty izolacyjne Termolock® są rekomendowane dla ogrzewania elektrycznego. Wykorzystując właściwości folii aluminiowych do odbicia promieniowania cieplnego oraz trwałość parametrów cieplnych, przyczyniają się do redukcji kosztów związanych z ogrzewaniem.

izolacja stropodachu