Dlaczego my?

Doświadczenie i precyzja.

Każdy, nawet najlepszej jakości materiał izolacyjny, źle zamontowany nie będzie spełniał swojej funkcji.  Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, rozumiejąc potrzeby naszych klientów, ponieważ każda inwestycja to specyficzne warunki. Przy naszych realizacjach wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie, nie tylko z zakresu montażu izolacji termicznych, ale również z zakresu montażu suchej zabudowy. Jest to istotne dla inwestora, który unika możliwych komplikacji podczas dalszych prac wykończeniowych. Dzielimy się również  naszą wiedzą z tymi klientami, którzy zdecydują się na samodzielny montaż mat izolacyjnych Termolock®, wspierając ich na każdym etapie wykonywanych prac.

Opinie naszych klientów mówią same za siebie:

opinie z google

Opinie Facebook

opinie allegro

Firma FOSS DYSTRYBUCJA została nagrodzona I miejscem ORŁY HANDLU  na podstawie opinii google, oraz innych platformach sprzedażowych takich jak allegro,facebook, aleo

Skuteczność naszych prac, potwierdzają raporty termowizyjne wykonane na zlecenia naszych klientów, jak również zlecone przez naszą Firmę.

Zdobyte doświadczenie owocuje wysoką  wydajnością zużycia materiału izolacyjnego, ograniczając do minimum ilość odpadów powstających podczas montażu. Przez to nasi klienci nie są narażeni na  koszty, które mogłyby wyniknąć przez  niegospodarność. Jednocześnie szanując wasz czas, prace montażowe przebiegają szybko, a ustalony termin realizacji jest dla na wysoce zobowiązujący.