Budowa domu jest szczególnie wymagająca z uwagi na to, że wymaga od wykonawców precyzji na każdym kroku. Brak dokładności w wykonaniu jakiejkolwiek czynności, może sprawić, że warunki panujące w budynku nie będą komfortowe dla mieszkańców. Kluczowym jest, aby użytkownik powierzchni odczuwał pełen komfort związany z odpowiednią temperaturą wewnątrz pomieszczenia poprzez idealną izolację wszystkich przegród. Dokładna izolacja termiczna pozwala na pozyskanie ogromnych oszczędności dotyczących ogrzewania, na które właściciele budynków wydają krocie. Przede wszystkim precyzja w zastosowaniu izolacji termicznej, pozwoli na uniknięcie utraty ciepła oraz przyczyni się do zadbania o wysoki poziom utrzymania odpowiedniej temperatury wewnątrz budynku, co zdecydowanie wpłynie na obniżenie rachunków. Dokładność w zastosowaniu izolacji termicznej to jedno, ale jakość używanych materiałów budowlanych to drugie. Zdecydowanie warto postawić na wysokiej klasy produkty, które posiadają lepsze zabezpieczenie przed utratą ciepła.

  TermoLock to całkowicie odporne na wilgoć, lekkie, cienkie izolacje zapewniające znakomite parametry termiczne. Idealne do ocieplania poddaszy, dachów i strychów. Zastosowano tu całkowicie nowe podejście do ograniczenia strat ciepła. W rezultacie stworzono cienki i lekki materiał izolacyjny.

Jest to ORYGINALNY produkt polski produkowany zgodnie z ZKP

Krajowa Ocena Techniczna ITB-KOT-2019/1089 wydanie 1 stanowi pozytywną
ocenę właściwości użytkowych poniższych wyrobów budowlanych do zamierzonego
zastosowania wydana przez ITB
Maty charakteryzują się wysoką zdolnością izolacji termicznej, wykorzystują zamknięte powietrze w polietylenowej folii pęcherzykowej oraz folie aluminiowe do skutecznego odbicia promieniowania podczerwonego co zostało wielokrotnie potwierdzone badaniami termowizyjnymi.
Główne zalety:
 • przeciwdziała niekontrolowanej utracie ciepła w pomieszczeniach
 • zwiększa energooszczędność całego budynku,
 • nie absorbuje wody - w przeciwieństwie do innych materiałów izolacyjnych,
 • komfortowe warunki temperaturowe zarówno latem jak i zimą,
 • likwiduje mostki termiczne,
 • bariera dla promieniowania podczerwonego,
 • odbija do 90 % promieniowania cieplnego w obie strony,
 • trwałość i niezmienność parametrów.
 • Odporność na wilgoć sprawia, że maty TermoLock stosowane są przede wszystkim do ocieplania poddaszy i ścian szkieletowych domów mieszkalnych.
  Dbamy o środowisko - maty Termolock dzięki wysokim parametrom cieplnym przyczyniają się do zminimalizowania zapotrzebowania w energie cieplną.

  W systemie Termolock E zapotrzebowanie cieplne wynosi 7 kW/100 m2 powierzchni ,
  W systemie Termolck P zapotrzebowanie wynosi 4 kW /100 m2 powierzchni.
  Dla porównania 20 cm izolacji włóknistej stosowanej tradycyjnie zapotrzebowanie w energie wynosi 10 kW/100 m2.
  Daje to obraz oszczędności jakie klient uzyskuje przy wyborze odpowiedniej jakości izolacji termicznej.
  Dodatkowo nasza firma dbając o środowisko wykorzystuje opakowania nadające się do recyklingu.
  Maty izolacyjne Termolok są obojętne dla zdrowia, w przeciwieństwie do tradycyjnych izolacji wykorzystywanych w budownictwie nie ma efektu pylenia,nie ulatniają się związki chemiczne w trakcie montażu i użytkowania.
  PPHU FOSS
  97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
  UL. NOWOWIEJSKA 10
  TEL. 607 098 852